UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Acil Uyarı... Tüm Resmi Okul ve Kurumların Dikkatine!!! Doküman Yönetim Sistemi (DYS) Rolleri Hakkında

 

AŞAĞIDA YER ALAN DUYURUYA AYBEY İLKOKULU, ÇAMYUCA İLKOKULU, HALK EĞİTİM MERKEZİ VE AKŞAM SANAT OKULU, HASİBE VE MAZHAR GÜRBÜZ İLKOKULU, KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, KAPAKLAR İLKOKULU, MALKOÇOĞLU ORTAOKULU, MEHMET SADIK BOZ İLKOKULU, TÜPRAG ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ, VALA GEDİK ANADOLU LİSESİ GERİ DÖNÜŞ YAPMAMIŞTIR YA DA E-POSTAYA ULAŞMAMIŞTIR. ADI GEÇEN OKULLARIN SAAT 15.30 A KADAR GERİ DÖNÜŞ YAPMALARI GEREKMEKTEDİR. GÖNDERMEYEN OKULLAR DYS´YE EKLENEMEYECEĞİ İÇİN TÜM SORUMLULUK OKULA AİTTİR. 

 

 

"15/02/2017 tarihinde doküman yönetim sistemine geçileceğinden, okullarda yer alan personellerin rol tanımlamaları için ekteki excel belgesini EXCEL FORMATINI BOZMADAN VE YİNE EXCEL OLARAK doldurarak geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer bir kişi iki ayrı kurumda görevliyse iki kurum için de AYRI AYRI bilgileri doldurulacaktır. Örneğin, okul müdürü hem ilkokulda hem ortaokulda görevli ise iki okul için de bilgileri doldurulacaktır. Excel evrakının 09/02/2017 mesai bitimine kadar geri gönderilmesi gerekmektedir. (ukahraman@meb.gov.tr). DYS geçişinde aksaklık yaşanmaması için işlemlerin eksiksiz ve hatasız yapılması önemlidir. Tüm okullardan gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederiz. 

 NOT 1: İlçe okulları ilçe milli eğitim müdürlüğü koordinasyonu ile işlemleri yapacaktır

NOT 2: tüm rollerin eksiksiz tanımlı olması gerekmektedir. Bu durumda örneğin okulunuzda memur yok ise birim gelen evrak ve giden evrak kayıt kullanıcısını rolünü müdür ya da müdür yardımcısının alması gerekir. Eğer okulda hem müdür yardımcısı hem memur yok ise tüm roller için okul müdürünün yazılması gerekmektedir. "

 

Excel belgesi için tıklayınız

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.