UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“DOĞRU İLETİŞİM SAĞLIKLI NESİLLER” PROJESİ

“DOĞRU İLETİŞİM SAĞLIKLI NESİLLER” PROJESİ

Ülkemizde örgün ve yaygın eğitim kurumlarınızda ruhsal ve psikolojik yönden sağlık anlamında edinilen bilgilerin kısıtlı olmasından dolayı, öğrencilerimizin dikkat eksikliği, ergenlik dönemi sorunları ve iletişim problemlerine karşı konunun uzmanı eşliğinde öğrencilerimiz ile onların ebeveynlerine ve eğitimcilerine ruhsal yönden zinde, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesi, onlara doğru davranışları benimsetme, örnek oluşturma ve ergenlik ile ilgili problemlere daha bilinçli yaklaşmalarını sağlamak amacıyla Müdürlüğümüz ile Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği arasında “Doğru iletişim sağlıklı Nesiller” protokolü yapılması planlanmıştır.

 

Hazırlanan protokol 05 Kasım 2014 günü saat 10.00’da Valilik Toplantı Salonunda İlimiz Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yalçın ATLI ile Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN’in katılımıyla ve Valimiz Sayın Seddar YAVUZ’un himayelerinde gerçekleştirilen törenle imzalanmıştır.

 

Kurtuluş Mh. Enstitü Sk. No. 11 UŞAK - 0 276 223 39 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.