UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Projeleri Değerlendirme Toplantısı

eTwinning Projeleri Değerlendirme Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Bülent ŞAHİN’in başkanlığında yapıldı. 
eTwinning Projeleri Değerlendirme Toplantısı

       2014-2015 eğitim öğretim yılında İl genelinde başlatılan projelerin konuşulduğu toplantıya İl Koordinatörü Buğra İNAL, Milli Egemenlik İlkokulu İngilizce Öğretmeni Sevilay DEMİR, Ömer Bedrettin Uşaklı Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Ayla Akçin, Alper Günbayram Ortaokulu İngilizce Öğretmenleri Çağrı CEYLAN ve Coşku AKER, Özel Kanyon Koleji İngilizce Öğretmenleri Asuman AKÇAY ve Esin TOKALAÇ ve Hasan Hilmi Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Güliz KİRİŞÇİ katıldı.

         Öğretmenlerimiz başlattıkları projelerin konuları, ortakları ve çalışma planları hakkında bilgi verirken; İl Koordinatörü Buğra İNAL Kasım ayında yapılacak olan Bölgesel Proje Hazırlama Çalıştayı hakkında Milli Eğitim Müdürümüz’ü bilgilendirdi.

      Toplantının sonunda Müdürümüz Bülent ŞAHİN, proje hazırlayan öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar dileyerek kendilerine eTwinning ve Milli Eğitim Bakanlığı logolu çanta ve defter takdim etti.

 

e-twinninge-twinninge-twinninge-twinning

 

Kurtuluş Mh. Enstitü Sk. No. 11 UŞAK - 0 276 223 39 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.