UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fen Bilgisi Öğretmenlerimize Konferans Düzenlendi

Fen Bilgisi Öğretmenlerimize Konferans Düzenlendi

22 Ocak 2015 perşembe günü 9.00 ile 12.00 saatleri arasında Uşak Merkezi ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda il merkezinde görevli Fen Bilgisi öğretmenlerimize Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nafiz KAYA´nın konuşmacı olarak katıldığı bir konferans düzenlenmiştir. 3-8. Sınıf Fen Bilimleri Dersi Öğretim Programının amacı, yapısı ve gerekçesinin farklı ülke eğitim sistemleriyle karşılaştırılmalı anlatıldığı etkinlikte ayrıca Uşak Üniversitesi bünyesinde kullanıma sunulan ve Fen Bilgisi derslerinde öğrencilerin teoride kendilerine anlatılan kuram ve değerleri birebir uygulayarak elde etme imkanı tanıyan son teknoloji aletler tanıtılmıştır. 

 

Konferansa katılan Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Bülent ŞAHİN, Prof. Dr. Osman Nafiz KAYA´ya teşekkürlerini iletirken ilerleyen dönemlerde de Uşak Üniversitesi ile ortak çalışmalar yapmak istediklerini dile getirdi.

Kurtuluş Mh. Enstitü Sk. No. 11 UŞAK - 0 276 223 39 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.