UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fotoğraf Yarışması

Uşak Valiliği ve Uşak Belediyesi işbirliğinde Uşak İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen İlkler Şehri Uşak’ ta Tarih, Kültür, ve Yaşam konulu Ulusal Fotoğraf yarışması Teknik Şartnamesi ekte sunulmuştur.   Başvurular http://www.tfsfonayliyarismalar.org/yarisma_detay.asp?s=276  linkinden yapılacaktır.  Yarışmanın DC(18 yaş ve altı gençlerce Cep Telefonu ile
çekilenler için) bölümü, T.C. Uşak Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çalışanları, Seçici Kurul Üyeleri ve TFSF Temsilcisi ile birinci dereceden yakınları dışında 18 yaş ve altı gençlere açıktır. Bu bölüme katılan gençler son katılım tarihi ’ne kadar teknik şartnamedeki “Veli/Vasi İzin Belgesi’ni doldurup veli/vasilerine imzalattıktan sonra tarayarak jpg veya pdf ya da fotoğrafını çekerek Uşak Valiliği’nin iletişim/Sekretarya eposta adresine göndereceklerdir. Bu belgeyi göndermeyen 18 yaş ve altı katılımcıların fotoğrafları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Şartnameiçin tıklayınız..

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.