UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güncel !!! Yetiştirilmek Üzere İlimize Atanan Aday Öğretmenlerin Danışman Öğretmen Atanması Okul Tercih İşlemleri

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE İLİMİZE ATANAN ADAY ÖĞRETMENLERİN DİKKATİNE!

AÇIKLAMALAR

Şubat 2016’da aday olarak atanıp, yetiştirilmek üzere İlimize görevlendirilen öğretmenlerin okul-danışman öğretmen belirleme işlemleri Bakanlığımızın talimatları gereği aşağıdaki şekilde güncellenmiştir;

1-Aday öğretmenlerin okul-danışman öğretmen belirleme işlemleri,  aday öğretmenlerin e-posta hesaplarına gönderilecek link üzerinden, yerleştirildikleri ilçeler baz alınarak, okul tercihlerinin alınması suretiyle yapılacaktır. E-postalar 23/02/2016 saat 15.00 itibariyle gönderilecektir.

2-Her aday öğretmene 10 okul tercih etme hakkı verilecek olup, yerleştirmeler KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacaktır.

3-Tercihte bulunmayan ya da tercihlerine yerleştirilemeyen aday öğretmenlerin yerleştirme işlemleri sistem tarafından yapılacaktır.

4-Başvurular 24 Şubat 2016 mesai bitimine (17.00) kadar yapılabilecektir.          

5-Okul-danışman öğretmen belirlemesi yapıldıktan sonra aday öğretmenler 25 Şubat 2016 tarihinden itibaren ilk atama duyurusunda belirtilen "göreve başlama işlemi esnasında istenen belgelerle" birlikte doğrudan atandıkları İl Milli Eğitim Müdürlüğü/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne giderek görevlerine başlayacaklardır.

6-Ayrıca sürecin daha sağlıklı işlemesi için, Müdürlüğümüz bünyesinde, mesai saatleri içerisinde hizmet verecek danışma hattı oluşturulmuştur.

Danışma hattı numarası: 0 276 227 00 63

7-Bilgilendirmeler müdürlüğümüz web sayfasından ve aday öğretmenlerin e-posta adreslerine yapılacak olup herhangi bir değişiklik olması halinde yine web sayfamızın ve e-posta adreslerinin takip edilmesi gerekmektedir.  

 Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.