UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Kutlandı

2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı açılışı ve İlköğretim Haftası kutlamaları Uşak Gazi Mustafa Kemal İlkokulunda yapılan törenlerle yapıldı.
İlköğretim Haftası Kutlandı

Okul bahçesinde yapılan törene Uşak Valisi Seddar Yavuz, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Genel Müdürlüğü Özel Kurumlar Daire Başkanı Ali KARAGÖZ, Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN ile birlikte il protokolü, öğrenci, öğretmen ve veliler katıldı.

Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN açılış konuşmasında “Hızla gelişen Türkiye’mizde eğitim artık birinci sırayı almıştır. Devletimizin tüm çalışma ve gayretleri siz öğrencilerimiz içindir. Devletimiz Sizlerin vatanına, milletine, ülkesine ve devletine hayırlı ve faydalı birer vatandaş olarak yetişmeniz için tüm imkânlarını seferber etmiştir. Bizler yöneticiler olarak Osmanlı Devleti’nin temellerini atan Ertuğrul Gazi’nin “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturuyla hareket ederek sizleri başımızın tacı, geleceğimizin teminatı olarak görüyoruz. Eğitim camiasının kıymetli öğretmenlerine, velilerimize ve bütün öğrencilerimize sağlık, mutluluk, huzur ve başarı dolu bir eğitim öğretim yılı dilerim dedi.

 

Özel Kurumlar Daire Başkanı Ali KARAGÖZ’ ün konuşmalarının ardından öğretmen, öğrenci ve velilere hitap eden Vali Seddar Yavuz Yeni eğitim-öğretim yılının öğretmenlerimiz, sevgili çocuklarımız, velilerimiz ve milletimiz için hayırlı ve başarılı bir yıl olması temennisinde bulundu.

 

İlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftası

Kurtuluş Mh. Enstitü Sk. No. 11 UŞAK - 0 276 223 39 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.