UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tüm Merkez Resmi Okul ve Kurum Müdürlüklerinin Dikkatine

E-İmza başvurularının bitmesinin ardından e-posta ile tüm okullarımıza tekrar bir form gönderilmiş ve DYS Eğitimlerine katılacak personel bilgileri istenmişti. DYS Eğitimleri planlanmış olup ilk gruplarda yer alanların (memur, vhki, şef vb. görevdekiler için )listesi okul maillerine gönderilmiştir. Ayrıca bazı okulların halen listeleri göndermediklerine dair e-posta yine gönderilmiştir. Ancak okul listeleri ile gelen e-postalar karşılaştırıldığında halen istenen bilgileri göndermeyen okulların olduğu tespit edilmiştir. E-postaların geriye dönük kontrolo edilerek istenen formun acilen ukahraman@meb.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir. Eğitime katılmayan okulların DYS geçişlerinde problemlerin çıkması muhtemeldir. Bu yüzden gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekmektedir. 

 

NOT: Mail ile istenen bilgiler ile e-imza formları birbirine karıştırılmamalıdır. İlgili mail e-imza işlemlerinden sonra gönderilmiştir. 

NOT: İlçe okul ve kurumlarının eğitimleri ilçe DYS yönteicileri tarafından yapılacaktır. 

 

İlgili form için tıklayınız...

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.