UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023 Eğitim Vizyonu Paylaşım ve Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
![2023 Eğitim Vizyonu Paylaşım ve Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_11/09144646_DSC_8678.jpg)
Uşak Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç Dr. Erol Duran ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin’in konuşmacı olarak katıldığı “2023 Eğitim Vizyonu Paylaşım ve Bilgilendirme Toplantısı” bugün saat 09.30-1230 saatleri arasında Uşak Merkez İmam Hatip Ortaokulu konferans salonunda tüm branşlardan öğretmenlerin, eğitim fakültesinde öğrenim gören üniversite öğrencilerinin ve okul yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.