UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması

24 Kasım Öğretmenler günü tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de kutlandı. Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin ve beraberindeki öğretmenler sabah saatlerinde Atatürk Anıtı´na çelenk koydu. Daha sonra Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Yaşar AKYAY ve öğretmenlerimiz Vali Seddar YAVUZ’u makamında ziyaret etti.  Öğretmenlerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Seddar YAVUZ, ülkemizin geleceğine yön verecek nesilleri yetiştirebilmek için fedakarca çalışan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Valilik Makamı ziyaretinin ardından Atatürk Kültür Merkezi’ndeki kutlama programına geçildi.  Tören öğretmen adaylarının yemin ederek mesleğe ilk adımlarını atması ve emekli öğretmenlere de üstün hizmet belgesi ile plaket verilmesinin ardından gerçekleştirilen müzik dinletisiyle son buldu. Törenin ardından öğretmenlerin hazırlamş olduğu resimlerden oluşan resim sergisi ve kokteyl gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.