UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 Ağustos Zafer Bayramı İlimizde Törenlerle Kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı İlimizde Törenlerle Kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. Yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Uşak’ta da coşkuyla kutlandı. Kutlamalar, Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başladı. Törenin ardından Vali Seddar Yavuz, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı J. Kd. Albay Yusuf Yalçın ve Belediye Başkanı Nurullah Cahan ile birlikte Valilik Makamında tebrikleri kabul etti.

Kabul törenin ardından Kent Meydanı’nda devam eden programda Vali Seddar Yavuz, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı J. Kd. Albay Yusuf Yalçın ve Belediye Başkanı Nurullah Cahan tören alanında askerlerin ve vatandaşların  Zafer Bayramını kutladı.

Törene; Vali Seddar Yavuz, Milletvekilleri Mehmet Altay, Özkan Yalım, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı J. Kd. Albay Yusuf Yalçın, Belediye Başkanı Nurullah Cahan ile diğer protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından başlayan tören günün anlam ve önemini belirten konuşmalarla, şiirlerin okunmasıyla devam etti. Zafer Bayramı programı tören mangası, bayrak ve flama geçidiyle sona erdi.

 

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.