UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5 bin 289 Tablet Bilgisayar Setini Öğrencilerimizle Buluşturduk

5 bin 289 Tablet Bilgisayar Setini Öğrencilerimizle Buluşturduk

 

Eğitim´de Fatih Projesi kapsamında; Vali Seddar Yavuz, Milletvekili Mehmet Altay, Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin ve Şube Müdürü Murat Can’ın katılımlarıyla Şehit Abdulkadir Kılavuz Anadolu Lisesi´nde öğrencilere tablet bilgisayar dağıtımı yapıldı.

Vali Yavuz, gazetecilere yaptığı açıklamada şu ana kadar il genelinde 5 bin 289 tablet bilgisayar setini öğrencilerle buluşturduklarını söyledi.

Türkiye´nin çağdaş eğitim sistemi ile çocuklarını eğittiğini kaydeden Vali Yavuz, "Dünyanın hiçbir çağında bilgi bu kadar çabuk üretilip bu kadar çabuk yayılmamıştır. Bu baş döndürücü değişim ve dönüşüm hepimizi derinden etkiliyor. Yerel ve evrensel değerleri sürat la aşındırıyor ve artık bilgi ve bilim dışında herkes koşuyor. Fatih Projesi kapsamında devletimiz öğrencilere  son teknoloji ile eğitim veriyor" dedi. 

Törene katılan Milletvekili Mehmet Altay ise öğrencilerin daha iyi eğitim alması için tüm imkanların seferber edildiğini kaydetti.

Tablet dağıtımıTablet dağıtımıTablet dağıtımıTablet dağıtımıTablet dağıtımı

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.