UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci Kapsamında "Danışman Öğretmen Eğitimi" Başladı
![Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci Kapsamında](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_24082040_dsc_4998.jpg)
Aday öğretmen yetiştirme süreci kapsamında "Danışman Öğretmen Eğitimi" İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN´in konuşması ile başladı. Programa katılan Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı M.Nezir GÜL´ün konuşmasının ardından "Danışman Öğretmen Eğitimi" devam etti. 25/02/2016 perşembe günü 2. grup eğitimleri başlayacaktır. Eğitimlerin camiamıza ve milletimize hayırlı olmasını temenni ederiz.
![24-02-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_24082136_dsc_5017.jpg)
![24-02-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_24082136_dsc_4985.jpg)
![24-02-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_24082136_dsc_4958.jpg)
![24-02-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_24082136_dsc_4998.jpg)
![24-02-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_24082137_dsc_5022.jpg)
![24-02-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_24082137_dsc_5034.jpg)