UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aday Öğretmenlerimiz Gönüllülük ve Girişimcilik Etkinliği Kapsamında Ağaç Dikimi Gerçekleştirdi
![Aday Öğretmenlerimiz Gönüllülük ve Girişimcilik Etkinliği Kapsamında Ağaç Dikimi Gerçekleştirdi](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_20160757__dsc9405.jpg)
Gönüllülük ve Girişimcilik Etkinliği kapsamında aday öğretmenlerimizle Şefkat İlk ve Ortaokulu´nda fidan dikme etkinliği yapıldı. Etkinliğe aday öğretmenlerimizin yanısıra, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin, koordinatör okul müdürleri Adem Erol, Bayram Akçay, Sedat Şabano ve Yaşar Battal katıldı.