UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aday Öğretmenlerimiz İçin Tecrübeyle Buluşma Etkinliği Gerçekleştirildi
![Aday Öğretmenlerimiz İçin Tecrübeyle Buluşma Etkinliği Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_20150852__dsc8974.jpg)
Aday öğretmenler için "Okul Dışı Etkinlikler" kapsamında "Tecrübeyle Buluşma" programı gerçekleştirildi. Programda; aday öğretmenlerimiz emekli öğretmenlerimizle bir araya gelerek, tecrübelerini dinledi. Konuşmaların sonunda aday öğetmenlerimiz tarafından, emekli öğretmenlerimize çiçek takdim edildi.