UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu İl Millî Eğitim Müdürü Bülent Şahin'i ziyaret etti.

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu İl Millî Eğitim Müdürü Bülent Şahin'i ziyaret etti.

Alanyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çavuşoğlu çeşitli programlara katılmak ve ziyaretlerde bulunmak üzere Uşak'a geldi.

Başkan Çavuşoğlu ilk ziyaretini İl Millî Eğitim Müdürü Bülent Şahin'e yaptı. Kuruma gelişinde İl Müdürü Bülent Şahin tarafından karşılanan Çavuşoğlu'na ilimizdeki spor lisesinde ve diğer eğitim kurumlarında verilen spor eğitimleri hakkında bilgi verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Bülent Şahin "Kendileri çok kıymetli bir hemşehrim olan, Alanyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çavuşoğlu bugün ilimizi ziyaret ettiler. Futbol konusundaki başarılarıyla ve girişimleriyle spor camiasının yakından tanıdığı, futbol dünyasına çok sayıda sporcu kazandıran Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, Alanyaspor'u süper lige taşıyarak başarısını bir kez daha göstermiştir. Başkanımız ilimizde spor lisesinde ve diğer liselerde öğrenim gören spora ilgi duyan öğrencilerimizle, futbol kulüplerindeki sporcularımızla düzenlenen bir programda bir araya gelerek sohbet edecek, bilgi ve tecrübelerini paylaşacaklar" dedi.

Başkan Hasan Çavuşoğlu da İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin'in misafirperverliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında "Özellikle gençlerimizin sporla tanışmalarını, sağlıklı nesillere sahip olabilmemiz için onların mutlaka bir spor dalı ile uğraşmalarını çok önemsiyorum. Uşak ilimizi ziyaretimiz sırasında öğrencilerimizle bir araya geleceğiz. Ben gençlerimizden umutluyum, spor alanında da inşallah daha nice başarıları imza atacak gençleri hep birlikte yetiştireceğiz" dedi.

Ziyaretin sonunda Eşme Kilimi takdim eden İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin'e Başkan Hasan Çavuşoğlu da Aytemiz Alanyaspor takımının forması hediye etti.

16-12-202116-12-202116-12-202116-12-2021

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.