UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Alişan Kapaklıkaya Öğrenci, Öğretmen ve Velilerimizle Bir Araya Geldi.
![Alişan Kapaklıkaya Öğrenci, Öğretmen ve Velilerimizle Bir Araya Geldi.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/24151236_DSC_8052.jpg)
Müdürlüğümüz Eğitim Paydaşları Akademisi (EPA) çalışmaları kapsamında Eğitimci - Yazar Alişan Kapaklıkaya; Atatürk Kültür Merkezi´nde öğrenci, öğretmen ve velilerimizle bir araya geldi. Yoğun ilginin olduğu ve üç ayrı oturum halinde düzenlenen konferansa Uşak Valimiz Salim Demir ve eşi Nezahat Demir Hanımefendi de katılım sağladılar.