UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Alper Günbayram Ortaokulu´nda Açılış Heyecanı

          Alper Günbayram Orta Okulunun B Blok Zemin katında atıl bir durumda bulunan alan, okul idaresi, öğretmenler ve hayırsever vatandaşların gayreti ile eğitim öğretim ortamına dönüştürüldü. Yaklaşık 500 metrekare bir alanda yapılan çalışmalar sonucunda Alper Günbayram Orta Okulu çeşitli hizmet birimine kavuştu. B Blok 2 Kat Koridorunda yapılan çalışmalar sonucunda ise 1 toplantı salonu ve 1 destek eğitim odası  Alper Günbayram Orta Okulu bünyesine katıldı.
Alper Günbayram Ortaokulu´nda Açılış Heyecanı

             Açılışa İl Milli Eğitim Müdürü Bülent ŞAHİN, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yaşar AKYAY, Projeye destek veren hayırsever vatandaşlar ve davetliler katıldılar. Açılışta projeye destek veren hayırsever vatandaşlarımız Ayhan KUŞCU, Celil CANTÜRK ve Zafer KAHRAMAN ‘a desteklerinden dolayı plaketlerini İl Milli Eğitim Müdürü Bülent ŞAHİN, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yaşar AKYAY ve Çevre Şehircilik eski İl Müdürü Osman YILMAZ taktim ettiler. Projenin açılışında söz alan İl Milli Eğitim Müdürü Bülent ŞAHİN ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yaşar AKYAY Alper Günbayram Orta Okulunda yapılan bu çalışmanın diğer okullarımıza da örnek teşkil etmesi gerektiğini belirterek, okullarımızda atıl durumda olup da kullanılamayan alanların eğitim öğretime uygun hale getirilip kazanıma dönüştürülmesi için projeler üretilmesi gerektiğini belirtip hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ettiler.

alper gün bayram açılışalper gün bayram açılışalper gün bayram açılışalper gün bayram açılış

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.