UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Belediye Başkanı Nurullah Cahan´ın Katılımıyla Toplantı Gerçekleştirildi
![Belediye Başkanı Nurullah Cahan´ın Katılımıyla Toplantı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_31181625_dsc_1948.jpg)
Belediye Başkanı Nurullah CAHAN, Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ ve Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlerinin katılımlarıyla Uşak Öğretmenevi´nde ilkokul yöneticileri ve okul aile birliği başkanlarıyla toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda okulların mevcut durumları ve okulların eğitim ortamlarının iyileştirilmesi için yapılabilecekler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.