UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet İlkokulu Öğrencileri Karate 1.si Oldu
![Cumhuriyet İlkokulu Öğrencileri Karate 1.si Oldu](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_09145505__dsc1406.jpg)
Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri Eslem Taşavlu ve Hasan Arda Naza karate dalında Uşak 1. si ve Ege Bölge 1.si oldular. Kendi dallarında dereceye giren öğrencilerimizi Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin ödüllendirdi. Öğrencilerimizi, emeği geçen öğretmenlerimizi ve okul yönetimini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.