UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri Gerçekleştirildi

Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri Gerçekleştirildi

   “Türkiye Yetişkin Öğrenme Projesi" kapsamında Uşak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu´nda 15 Nisan 2015 Çarşamba günü 13.00-17.00 saatleri arasında Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Temsilcisi Şahmurat ŞAHİNER sunumuyla, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Yaşar AKYAY, Uşak Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Osman UZUN, vatandaşların katılımıyla "Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim" konulu seminer gerçekleştirildi.

 

170 yetişkinin katılımıyla gerçekleştirilen seminerde  İl Milli Eğitim Müdür Vekili Yaşar AKYAY açılış konuşmasında asrımızda gerçekleşen teknik imkânlardan yararlanmanın gerekliliği ve bunun yaygınlaştırılmasının önemine değinerek, bu imkânların insanlarımızı yalnızlığa itmemesi konusunda da gerekli hassasiyetin oluşturulması temennisi ile Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Seminerinin hayırlı olmasını dileğinde bulundu. Diksiyon ve Kişisel Gelişim Eğitmeni Nebahat PARLAK, "Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim" konulu başarılı sunumunun ardından seminere katılanlara “Katılım Belgesi” verildi. Seminer toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.