UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı Mart ayı dönem toplantısı yapıldı

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı Mart ayı dönem toplantısı yapıldı

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) Mart ayı dönem toplantısı Şehit Mehmet Çetin İmam Hatip Ortaokulu Konferans salonunda gerçekleştirildi.

İlimiz merkez ve ilçelerinde görev yapan DİKAP öğretmenlerinin katılımları ile gerçekleştirilen programa Uşak il Millî Eğitim Din Hizmetleri Şube Müdürü Ahmet Aydın, programın düzenlendiği okul yöneticileri ile birlikte 164 öğretmen katıldı.

Uşak Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü Öğretim üyesi Doç. Dr. Nazım Bayrakdar'ın konuşmacı olarak katıldığı programda, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Temel Dini Bilgiler derslerinde yer alan "İbadet konularının öğretilmesinde temel ilkeler, öğretim metotları, materyallerin hazırlanması ve kullanılması" konularında öğretmenlerimize yönelik bilgi aktarımında bulunuldu. Program sonunda Din Hizmetleri Şube Müdürü Ahmet Aydın, Doç. Dr. Nazım Bayrakdar'a teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

24-03-202224-03-202224-03-202224-03-2022

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.