UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Engelli Sorunlarına Hak Eksenli Yaklaşım Konulu Konferans Gerçekleştirildi
![](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_15142305_dsc_2181.jpg)
Türkiye Özürlüler Eğitim ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Saime TOPTAN tarafından, Sayın Valimizin Eşi Selda YAVUZ Hanımefendi’nin katılımlarıyla 14 Nisan 2015 Salı günü Saat 10:00’da İlimiz Rehber Öğretmenlerine, Okul İdarecileri ile Kurum ve Kuruluş yetkililerine “Engelli Sorunlarına Hak Eksenli Yaklaşım” konulu ve 14 Nisan 2015 Salı günü Saat 14:00’de de İlimiz öğrencilerine “Engellilerin Ne Kadar Farkındayız” konulu konferans verilmiştir.