UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ertuğrul Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi Z-Kütüphanesi Açıldı

Ertuğrul Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi Z-Kütüphanesi Açıldı

Ertuğrul Gazi İmam hatip lisesinde Uşak Belediyesi’nce yaptırılmış zenginleştirilmiş kütüphane düzenlenen törenle açıldı.

Törene Uşak Valisi Ahmet Okur, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, okul yönetimi ve öğrenciler katıldı.

Uşak Belediyesi’ne katkılarından dolayı teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin “Bugün okulumuzun değişimi adına bir güzel çalışmayı daha açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizin nezih ortamlarda eğitim almalarını istiyoruz. Bu sayede eğitim kalitesinin artmasını hedefliyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan ise, “Milli Eğitim Müdürlüğümüzle sürekli istişare içindeyiz. Eğitimdeki kalitenin artması adına neler yapabileceğimizi ortak akılla konuşuyor ve projelerimizi hayata geçiriyoruz. Bunlardan birisi de zenginleştirilmiş kütüphane çalışmalarıdır. Daha önce Dikilitaş İlkokulu’nda yaptığımız çalışmanın ikincisini ise Ertuğrul Gazi İmam Hatip Lisesi’nde yaptık. Diğer okullarımızda da çalışmalarımız sürüyor. Belediyemiz bu konuda sorumluluk bilinciyle çalışmalara devam edecek” diye konuştu.

Eğitime yapılan yatırımların kentin gelişmesine önemli katkı sağladığını ifade eden Vali Ahmet Okur, “Öğrencilerimizin eğitim aldıkları mekanların kalitesinin artması herkes için son derece önemlidir. Binalarımızın güzelleşmesi öğrencilerimizin daha iyi öğrenmelerine imkan vermektedir. Bu nedenle kütüphanenin açılışına katkı veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Konuşmaların ardından z-kütüphanenin açılış kurdelesi Vali Ahmet Okur, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, okul yönetimi ve öğrenciler tarafından kesildi.

06-05-201606-05-201606-05-201606-05-201606-05-201606-05-201606-05-2016

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.