UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri Takdim Edildi.

eTwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri Takdim Edildi.

Ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü eTwinning Türkiye Koordinatörlüğü tarafından yürütülen “eTwinning Avrupa Okul Ortaklıkları Programı kapsamında 2014 yılı içerisinde yürüttükleri projelerle ülke genelinde 92 öğretmen arasına girerek elde ettikleri başarılardan dolayı Malkoçoğlu İlkokulu Sınıf Öğretmeni Fatma Akbıyıkoğlu ve Hasan Zeki Boz Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Yasin Sevim’e görev yaptıkları kurum müdürleri ile birlikte; İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin tarafından Avrupa Kalite Etiketleri takdim edildi.

Banaz Şehit Sadık Kozak Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Arif Bozkurt ve Halit Ziya Uşaklıgil Ortaokulu İngilizce Öğretmeni ve aynı zamanda eTwinning İl Koordinatörü Buğra İnal ise Ulusal Kalite Etiketi alma başarısı gösterdiler. Öğretmenlerimizin görev yaptıkları kurum müdürlerine de plaketlerini takdim eden Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN, Uşak’ın 2014 yılında eTwinning Projeleri dâhilinde Türkiye 1.cisi olduğunu ve bu başarıyı devam ettirmek için yoğun bir tempoyla çalışmaya devam edip, il genelinde yaygınlaştırma faaliyetleri ile ilçelerimizdeki öğretmenlerimizin de proje yapmalarına olanak sağlanması gerektiğini dile getirdi.

 

eTwinning eTwinning eTwinning eTwinning eTwinning eTwinning eTwinning eTwinning eTwinning

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.