UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Programının 10.Yılı Coşkuyla Kutladı

eTwinning Programının 10.Yılı Coşkuyla Kutladı

 

2015 yılının eTwinning Avrupa Okul Ortaklıkları Programının 10. Yılı olması nedeniyle tüm Avrupa ülkelerinde ve ülkemizde çeşitli aktivitelerin düzenlenmesi ve kutlamaların yapılması, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü eTwinning Türkiye Koordinatörlüğü tarafından kararlaştırılmıştır. Bu karar neticesinde Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Avrupa eTwinning Günü olarak ilan edilen 7 Mayıs 2015 Perşembe Günü Uşak Belediyesi önünden başlayıp Atatürk Anıtı önünde son bulan eTwinning Kortej yürüyüşü düzenlemiştir. Bireylül İlkokulu, Halit Ziya Uşaklıgil Ortaokulu ve Besim Atalay Ortaokulu’ndan yaklaşık 250 öğrenci ve öğretmenin katıldığı yürüyüşün sonunda öğrenciler ellerindeki balonları gökyüzüne bırakarak eTwinning Programının 10.Yılını coşkuyla kutladılar. Bununla birlikte Vali Yardımcımız Halil İbrahim Ertekin, Valiliğimiz AB Proje Koordinatörü Hasan Ortaç, Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Yaşar Akyay ve Şube Müdürümüz Murat Can’ın katılımlarıyla Mehmetçik İlkokulu’nda düzenlenen bir diğer faaliyetle öğrencilerimiz eTwinning Programının logosunu oluşturdular ve temsili bir doğum günü pastası keserek eTwinning’in 10. Yaşını kutladılar.

 

eTwinning Programının 10.YılıeTwinning Programının 10.YılıeTwinning Programının 10.YılıeTwinning Programının 10.YılıeTwinning Programının 10.YılıeTwinning Programının 10.YılıeTwinning Programının 10.Yılı

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.