UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Evde Eğitim Alan Öğrenci Ziyareti Yapıldı
![Evde Eğitim Alan Öğrenci Ziyareti Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/05173431__DSC7270.jpg)
5 mayıs 2017 cuma günü saat:12:00 de Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN, Özel Eğtim ve Rehberlik Şube Müdürümüz Abdullah KAYA, Uşak Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürümüz Ünzüle Feray ÇELTİK ve RAM personeli ile birlikte 2016-2017 eğitim öğretim yılında, evde eğitim hizmeti alan Vala Gedik Özel Eğitim Ortaokulu 7.sınıf öğrencisi Süleyman Sami ÖZPINAR´ı ve ailesini evine ziyarette bulunarak hediye takdiminde bulundular.