Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulumuz Kız ve Erkek Öğrenci Alımına Başlamıştır
![Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulumuz Kız ve Erkek Öğrenci Alımına Başlamıştır](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_29142201_img20160319wa0005.jpg)
Uşak Ertuğrul Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi Bakanlığımız tarafından Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu olarak onaylandı.
2015-2016 eğitim öğretim yılında faaliyete başlayan 24 derslik 3 laboratuar 1 konferans salonuna sahip okulumuz , fen bilimleri ağırlıklı ve sosyal bilimler ağırlıklı program uygulayan proje okulu unvanına sahip oldu.
2016-2017 eğitim öğretim yılından itibaren TEOG sonuçlarına göre kız ve erkek öğrenci olmak üzere, toplam 102 öğrenci alacak olan okulumuz özel konseptli derslikleri ve donanımıyla eğitimde ilimizin yeni yüzü olacaktır .
İlimize ,eğitim camiamıza ve öğrencilerimize hayırlı olsun.