UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme haftası komisyonu toplandı

Hayat Boyu Öğrenme haftası komisyonu toplandı

Herkese, her yerde her zaman eğitim imkânları sunarak hayata mutlu bireyler hazırlamak üzere bireyin bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla hayatı boyunca katıldığı her türlü öğrenme faaliyetini kapsayan 'Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri' kapsamında, etkinlik komisyon toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Bülent Şahin başkanlığında yapıldı.

Toplantıya, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Halil Terzi, Hayat Boyu Öğrenme Haftası Komisyonu üyeleri, ilçe millî eğitim müdürleri ve halk eğitimi merkezi müdürleri katıldı.

Haziran ayının ilk haftası yapılacak etkinliklerle ilgili olarak komisyon üyeleriyle bir araya geldiklerini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürü Bülent Şahin, toplantıda halk eğitim kurslarıyla ilgili verileri değerlendirdiklerini, kursiyer sayısının artırılması ve bu yönde tanıtım çalışmaları yapılması amacıyla sosyal medyanın etkin şekilde kullanımının gerektiğini, sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği konularının ele alındığını belirtti.

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri komisyon toplantısı, 1-7 Haziran Uşak İl Geneli Hayat Boyu haftası etkinliklerinin planlanması, müzakere edilmesi ve programlaması konularının görüşülmesinin ardından sona erdi.

24-02-202224-02-202224-02-2022

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.