UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yenilikçi Lider Öğretmenler Toplantısı Öğretmenevinde Yapıldı
![Yenilikçi Lider Öğretmenler Toplantısı Öğretmenevinde Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_03202735__dsc5804_1.jpg)
"Yenilikçi Lider Öğretmenler" projesi kapsamında 03 Kasım 2016 perşembe günü saat 14:00´da İlimiz Öğretmenevi´nde İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN, merkez Ortaokul Müdürlerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ve Bilim Sanat Merkezi Müdürümüz ile bir araya gelerek proje hakkında bilgi alışverişinde bulundular.