UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bedriye ve Kadir Uysal Ortaokulundan Bölge 1.liği
![Bedriye ve Kadir Uysal Ortaokulundan Bölge 1.liği](/meb_iys_dosyalar/2018_03/16105219_DSC_4239.jpg)
Bölge Müsabakalarında 1. Olan, Bedriye ve Kadir Uysal Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol Takımı, Okul Müdürü Mesut Balı ve Beden Eğitimi Öğretmeni Erdal Tunca ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin´i Ziyaret ettiler.
Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin öğrencilerimizi ve öğretmenimiz Erdal Tunca´yı tebrik ederek, Tekirdağ´da yapılacak olan yarı final müsabakalarında başarılar diledi.
Ziyarette Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin, öğrencilerimizi çeşitli hediyelerle ödüllendi.