UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Prof. Dr. Üstün Dökmen Öğretmen ve Yöneticilerimizle Bir araya Geldi
![Prof. Dr. Üstün Dökmen Öğretmen ve Yöneticilerimizle Bir araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2018_10/26134548_DSC_8163.jpg)
Müdürlüğümüz Eğitim Paydaşları Akademisi (EPA), Prof. Dr. Üstün Dökmen´in konuşmacı olduğu bir konferans programı düzenledi. Atatürk Kültür Merkezi´ndeki programa çok sayıda öğretmen ve yönetici katılım sağlarken; program sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin, günün anısına Prof. Dr. Üstün Dökmen´e kilim takdim ettiler.