UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kazanım Belirleme Çalışması

Kazanım Belirleme Çalışması

SEVGİLİ ÖĞRENCİLER,

2020-2021 eğitim-öğretim yılının birinci dönemini salgının etkisi altında geride bıraktık. Uşak Ölçme Değerlendirme Merkezi olarak gayemiz, öğrencilerimizin bu dönemi en az kayıpla tamamlamasına katkı sağlayabilmektir. Bu amaçla sizlere birinci dönem konularını kapsayan bir kazanım değerlendirme çalışması sunarken kazanım eksikliklerinin nedenlerinin belirlenmesine yardımcı olacağını düşündüğümüz bir de anket bölümü hazırladık. Sizlere daha sağlıklı dönüt verebilmemiz ve bu salgın sürecinin olumsuz etkilerini en aza indirebilmemiz açısından ankete vereceğiniz cevaplar önem arz etmektedir.  

Çalışmamız iki bölümden oluşmaktadır.

Birinci bölüm kişisel bilgiler (anket) ve sözel bölüm : Türkçe 20, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 10, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 10, İngilizce 10 (10 dk. anket + 75 dk. sorular = Toplam 85 dk.)

İkinci bölüm:  Matematik 20, Fen Bilimleri 20 (Toplam 80 dk.)

Cevaplarınız akşam 18:00'dan sonra maillerinize gönderilecektir. (Bazı adreslere mail iletilmediği yönünde dönütler gelmektedir, lütfen geçerli bir eposta adresi giriniz ve spam (gereksiz) kutusunu kontrol ediniz).

Sözel bölüme ulaşmak için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMqj-YIuWxAxCPbpvrKQx-Y1zm1kfY8JO9ppskDV31yz2ugA/viewform

Sayısal bölüme ulaşmak için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1tFwErPZYMIhU0fXWMfYcsyFcJbUfLk4RseL8NjTqj39OkQ/viewform

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.