UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Halil YÜCEL kadın personelimizin Anneler Günü'nü kutladı

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Halil YÜCEL kadın personelimizin Anneler Günü'nü kutladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL, Anneler Günü münasebetiyle Uşak İl Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan kadın personellerle bir araya geldi.

Kurumda çalışan kadın personelleri makamında ağırlayan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL, Anneler Günü'nü kutladığı tüm personele tek tek karanfil hediye etti.

Anneler Günü'nün kadınlar için olduğu kadar erkekler için de çok anlamlı bir gün olduğunu ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL, en yüce ve en ulvi hasletleri kendisinde toplayan kadınların en değerli varlıklarımız olduğunu belirtti.

Kabul sırasında kadın personellerle sohbet eden ve Anneler Günü'nü kutlayan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL şunları söyledi:

"Dünyaya gelişimize vesile olan annelerimiz, bizleri her zaman koruyan ve gözeten, bizim için sevinen bizim için üzülen, varlıklarıyla bizleri onurlandıran en kıymetlilerimizdir. Güçlü toplumların temelinde aile, ailenin temelinde de anne vardır. Ailede ilk eğitimi kendisinden aldığımız annelerimiz bizlerin kendisini takip ettiğimiz rol modelleri, örnek şahsiyetlerdir. Sevgi ve saygıyı, vicdan ve merhameti, paylaşmayı, insana ve insan olmaya dair ne varsa kendisinden öğrendiğimiz annelerimiz, ömürlerini evlatlarına adamış fedakârlık abideleridir. Haklarını asla ödeyemeyeceğimiz annelerimiz yalnızca Anneler Günü'nde değil her zaman kalbimizin en müstesna yerindedirler. Annelerimizi aramızda iken kıymetini bilmeli, pırlanta değerinde öğütlerine kulak vermeliyiz, onların hayır dualarını almak kazançların en büyüğüdür. İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün başarılı ve gayretli kıymetli kadın personellerini çalışmalarından dolayı tebrik ediyor; başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere başımızın tacı, en kıymetli varlıklarımız annelerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, vefat eden annelerimize Allah'tan rahmet diliyor, tüm kadınlarımızın Anneler Günü'nü kutluyorum."

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL'in personelle sohbeti ve çiçek takdiminin ardından Anneler Günü anısına kurum binası önünde hatıra fotoğrafı çekildi.

13-05-202413-05-202413-05-202413-05-202413-05-202413-05-202413-05-202413-05-2024

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.