UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL lise pansiyonunda öğrencilerle iftar sofrasında buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL lise pansiyonunda öğrencilerle iftar sofrasında buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL, Uşak Alper Günbayram Anadolu Lisesi pansiyonunda öğrenciler ile iftar sofrasında buluştu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL, ramazan ayında iyilik ve güzelliklerin paylaşıldığını ve kardeşlik ruhunun tüm güzelliğiyle ortaya çıktığını dile getirerek yüreklerin sevinçle dolması, tutulan oruçların, yapılan ibadet ve duaların kabul olunması temennisiyle tüm İslam âleminin mübarek ramazanını kutladı.

İftar yemeğinde öğrencilerle ve öğretmenlerle sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL "Bu akşam, ramazan ayının manevi iklimini hep birlikte yaşayalım, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle iftar yapalım, ramazanın bereketini beraber paylaşalım istedim. Bir iftar vaktinde, anne ve babalarınızla ailelerinizle birlikte değilsiniz, ama okulumuzun, pansiyonumuzun yöneticileri, öğretmenlerimiz ve görevlilerimiz her zaman burada, bir derdiniz bir sorununuz olduğunda bizlere ulaşabilirsiniz, kapımız sizlere her zaman açıktır. Biz, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve tüm eğitim gönüllülerimiz ile büyük bir aileyiz. Sizler burada yatılı kalan öğrencilerimiz, ailelerinizin bizlere ve devletimize emanetsiniz; okulda eğitimlerinizi en iyi şekilde alarak geleceğe hazırlanmanız için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Mübarek ramazan ayının manevi atmosferini birlikte yaşadığımız bugünlerde bedenlerimizi olduğu kadar ruhlarımızı da beslemeliyiz. Oruç ayı ramazandan alınacak manevi destekler bizleri daha güçlü kılacaktır. Ramazanınız mübarek olsun, oruçlarınız kabul olsun."

Öğrencilerle birlikte iftar yapan, çay içip sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL, pansiyonlu okullarımızda iftar sofralarında buluşmaya devam edeceğini belirtti.

12-03-202412-03-202412-03-202412-03-202412-03-202412-03-202412-03-2024

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.