UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kurum personeli ile bir araya geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kurum personeli ile bir araya geldi

Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kurumdaki kadın çalışanlarıyla bir araya geldi.

Öğretmenevi salonunda gerçekleşen buluşmada İl Müdürü Bülent Şahin, kadın personele karanfil vererek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir araya geldiklerini ifade ettiği konuşmasında şunları söyledi: "Kurumumuzdaki kadın personelimize öncelikle yerine getirdikleri görevlerden ve özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ortaya konulan tüm başarılı işlerde her birinin ayrı ayrı katkısı bulunmaktadır. Hayatımızın her anında da yanı başımızda eş, anne, kardeş gibi çocuk gibi vazgeçilmezlerimiz ve en kıymetlilerimiz olan kadınlarımızla birlikte büyük bir topluluğu oluşturmaktayız. Türk toplumunda tarihin her döneminde erkek ile birlikte; sabrı, merhameti, şefkati ve çalışkanlığıyla bir denge unsuru olan kadınlarımız dünyaya, başta çocuklarımız olmak üzere, güzellikler bahşetmektedirler. Günümüz toplumunda da hayatın her safhasında, iş dünyasında, bilimde, sanatta, sporda daha görünür hale gelen kadınlarımızla mutlu ve güvenli bir geleceğe doğru birlikte yürüyoruz. Hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan; inancımız, gelenek ve göreneklerimiz içinde baş tacı edilen kadınlarımıza yönelik şiddetin her türlüsünü de şiddetle kınıyor, 21. Yüzyılda artık böyle manzaraların yaşanmamasını diliyorum. Toplumda kadınlarımızın layık olduğu konumda, kendilerinden başarı ile söz ettirdikleri güzel günleri hep birlikte yaşamak en büyük temennimdir. Bu vesile ile başta şehit ve gazi yakını kadınlarımız olmak üzere; kadın öğretmenlerimizin, personelimizin, velilerimizin ve tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum."

Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, yaptığı konuşmanın ardından kutlamaya katılan kadın personel ile bir süre sohbet etti.

Sohbetin ardından günün anısına kurum binası önünde hatıra fotoğrafı çekildi.

08-03-202208-03-202208-03-202208-03-202208-03-202208-03-202208-03-202208-03-2022

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.