UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin emekli olan personele plaket takdim etti

İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin emekli olan personele plaket takdim etti

illi Eğitim Müdürlüğü'nde uzun yıllar çalışan ve emekliliğe hak kazanan üç personelimize plaket verildi.

Emekli olan personeli makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin pandemi tedbirleri dolayısıyla yalnızca personelin katılımıyla bir plaket takdim töreni düzenleyebildiklerini belirterek "Bizler, milli eğitim camiası olarak büyük bir aileyiz. Öğretmenlerimiz gibi emekli olan siz kıymetli personellerimiz de idari, teknik ve diğer hizmetleri yürüten çalışanlarımız da bu ailenin bir parçası. Gayret ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Farklı birimlerde görev yapan Fatma Denizli, Mustafa Nayır ve Ayşe Karakulak ise mensubu bulundukları kurumda görev yapmaktan, hizmet etmekten gurur duyduklarını; görev süresi içerisinde işlerini en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını, çalışma süreleri dolması nedeniyle emekliliğe hak ettiklerini ve bunun için de ayrıca mutlu olduklarını ifade ettiler.

Plaket takdim ettiği personelle hatıra fotoğrafı çekilen İl Milli Eğitim Müdür Bülent Şahin emekli personellerimize bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve mutluluklar dilediğini ifade etti.

08-12-202008-12-202008-12-202008-12-2020

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.