UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin Diyalekt İngilizce Eğitim Platformu'nun Tanıtım Etkinliğinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin Diyalekt İngilizce Eğitim Platformu'nun Tanıtım Etkinliğinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin, Milli Eğitim Bakanlığınca geliştirilip kullanıma açılan "Diyalekt" İngilizce Dijital Eğitim Platformu'nun tanıtım programına katıldı.

Diyalekt İngilizce Dijital Eğitim Platformunun tanıtım etkinliği ilimiz Yaşar Akar İlkokulu'nda gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin ilimizden, Diyalekt uygulamasının geliştirilmesinde görev alan İngilizce öğretmenleri ile birlikte tanıtım etkinliğinde öğrencilere sunumlarını gerçekleştirdiler.

DİYALEKT İngilizce Dijital Eğitim Platformu sadece eğitim çağ nüfusunun değil, e-devlete kayıtlı tüm vatandaşlarımızın kullanabileceği ve çok rahat bir şekilde İngilizceyi öğrenebileceği; dinleme, okuma, konuşma ve yazma gibi dört temel dil becerisini geliştirmeyi sağlayan bir platformdur.  Dört dil becerisi, kelime ve dil bilgisini geliştiren etkinliklerin yanı sıra haber, video, sesli kitap, oyun, animasyon, çizgi film gibi özgün içerikler ile birlikte binlerce etkileşimli dijital içeriği bizlere sunmaktadır.

Öğrencilerimiz mobil uygulama marketlerinden veya diyalekt.eba.gov.tr adresinden EBA şifresiyle giriş yaparak İngilizce öğrenmeye başlayabilirler.  Vatandaşlarımız ise mobil uygulama marketlerinden veya diyalekt.eba.gov.tr adresinden e-devlet şifresiyle uygulamayı kullanabilirler.

 

  • Diyalekt uygulamasına bilgisayardan ulaşmak için TIKLAYINIZ
  • Diyalekt uygulamasına ANDROİD cihazlardan ulaşım için TIKLAYINIZ
  • Diyalekt uygulamasına IOS cihazlardan ulaşım için TIKLAYINIZ

 

08-05-202308-05-202308-05-202308-05-202308-05-202308-05-202308-05-202308-05-2023

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.