UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğrencileri İle Bir Araya Geldi
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğrencileri İle Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_19165429_img_8035.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin, 24 Kasım Öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında, Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri ile bir araya geldi. Bülent Şahin, Mustafa Kemal Paşa Amfisi´nde gerçekleştirilen etkinlikte; öğretmenlik mesleği, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün çalışmaları ve öğretmenlerin alanda yaşadıkları sorunlar hakkında bir sunum gerçekleştirdi.