UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin´in Teşekkür Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin´in Teşekkür Mesajı

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

İlimizdeki akademik başarının artması, öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve kişisel gelişimlerinin desteklenmesi için yürüttüğümüz projelere verdiğiniz destek ve sene boyunca göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. 2016-2017 eğitim-öğretim yılında da aynı inanç, şuur ve heyecanla çalışacağınıza inanıyorum.

Değerli Velilerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz ,
Yaz tatilleri çocuklarımızın yoğun geçen bir yılın ardından dinlenme süreci olsa da, bu sınırsız bir rahatlık olarak ele alınmamalıdır. Bu dönem, çocuklarımızın farklı sosyal çevrelere dâhil olarak sosyal becerilerini geliştirebilecekleri, akademik yeterliliklerini destekleyebilecekleri, farklı spor etkinliklerine dâhil olabilecekleri önemli bir süreç olarak görülmelidir.

Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından, tüm ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik yaz tatilinde okullarımızda açılacak destekleme ve yetiştirme kursları, öğrencilerimize okul döneminde öğrendikleri bilgileri pekiştirme, yeni bilgiler edinme ve hedeflerine ulaşmada önemli ölçüde yardımcı olacaktır. Açılacak kurslara öğrencilerimizin devam etmesi için okul idaresinin ve öğretmenlerimizin desteğinize ihtiyaçları vardır.

Öğrencilerin karne notlarının istenilen düzeyde olmaması durumunda, velilerimizin durumu anlayışla karşılamaları, eksikleri görme ve gidermek için fırsat olarak görmeleri, karnelerin aslında velilerimizin ve aynı zamanda biz eğitimcilerin de değerlendirildiği bir belge olduğu unutulmamalıdır.

Değerli Velilerimiz,
Geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın başarıları için verdiğiniz destek için teşekkür ederim.

Bu duygularla tüm eğitim camiamızın sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum...

                                                                                                                                                                                                                                                                                             Bülent ŞAHİN
                                                                                                                                                                                                                                                                                        İl Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.