UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlyaslı İlkokulu´nda Flor Vernik Uygulaması Gerçekleştirildi
![İlyaslı İlkokulu´nda Flor Vernik Uygulaması Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_18183523__dsc9093.jpg)
İlimiz genelinde Halk Sağlığı Müdürlüğü, Toplum Sağlığı Merkezi tarafından yürütülmekte olan "İlköğretim Öğrencilerine Yönelik Flor-Vernik Uygulaması" kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN ve Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan KAYA´nın da katılımları ile İlimiz İlyaslı İlkokulu´nda Flor-Vernik uygulaması yapılmış ve öğrencilere dişfırçası, diş macunu, kitap, şapka vs. dağıtılmıştır.