UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'İmam Hatipler Yarışıyor' etkinliğinde Banaz Miyase Tanış Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri il birincisi oldu

'İmam Hatipler Yarışıyor' etkinliğinde Banaz Miyase Tanış Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri il birincisi oldu

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı, örgün eğitim kapsamındaki Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen mesleki bilgi yarışması 'İmam Hatipler Yarışıyor' etkinliği, Uşak merkez ilçe ve ilçelerde bulunan sekiz okulun katılımı ile Uşak Merkez İmam Hatip Ortaokulu konferans salonunda gerçekleştirildi.

İlimizden sekiz okulun katıldığı yarışmayı Banaz Miyase Tanış Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri kazandı. Okulumuzun önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek bölge finallerinde ilimizi temsil edecek.

Yarışmanın, öğrencilerin meslek derslerine olan ilgilerini canlı tutup bilgilerini tazelemek amacıyla düzenlendiğini belirten İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Aydın, "Çekişmeli ve bir o kadar da zevkli geçen yarışmalarda okullarımız kıyasıya mücadele ettiler. Yarışmanın gerçekleştirilmesinde ve sunumunda görev alan öğretmenlere teşekkür ediyorum" dedi.

Yarışmanın sonunda katılım sağlayan tüm öğrencilere kitap hediye edildi.

13-05-202213-05-202213-05-202213-05-202213-05-2022

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.