UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kanuni Sultan Süleyman Meslek Lisesi Öğrencisinden Büyük Başarı
![Kanuni Sultan Süleyman Meslek Lisesi Öğrencisinden Büyük Başarı](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_10084907_img_6150.jpg)
Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencisi Himmet Sandıklılı 24-28 Şubat 2016 tarihleri arasında Bartın ilinde düzenlenen 15-16 yaş grubu (Gençler B) Güreş Türkiye Şampiyonası grekoromen stil 39-42 kiloda Türkiye şampiyonu olmuştur. Öğrencimizi, emeği geçen öğretmenlerimizi, okul yönetimini ve öğrenci velimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.