UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Sertifikası Yüklenmesi Hakkında Önemli Duyuru (Form Güncellendi)

 

“https” sitelerine erişimde, gizlilik uyarısı almamak ve güvenli internet erişimi sağlamak için 29.03.2016 tarihine kadar sertifika yükleme işlemi yapılması istenmişti. Henüz bu işlemi tamamlayamayan okul ve kurumlarımız için sertifika yükleme işlemleri 15.04.2016 tarihine kadar uzatılmıştır. MEB-ADSL hattı bulunan okul ve kurumlarda http://sertifika.meb.gov.tr internet adresinde yer alan, MEB sertifikası yükleme işlemlerinin belirtilen tarihe kadar tamamlanması gerekmektedir.

 

Tüm okul/kurum ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinizin 12.04.2016 tarihine kadar Meb interneti kullanan tüm cihazlara MEB sertifikasının kurularak ekteki formun doldurularak usakmem@meb.gov.tr adresimize gönderilmesi gerekmektedir.

 

 

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

 

Not: Kurulumu devam eden, kabulü yapılmamış tahtalara da sertifika yüklemeleri yapılacaktır. İnternet bağlantısı olmayan tahtalar için kurulum dosyasının indirilerek manuel olarak kurulum gerçekleştirilecektir.

FORM İÇİN TIKLAYINIZ... 

Kurtuluş Mh. Enstitü Sk. No. 11 UŞAK - 0 276 223 39 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.