UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki Eğitim Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı
![Mesleki Eğitim Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2022_12/22091754_MEB_0647.jpg)
Mesleki Eğitim Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı, Valimiz Sayın Dr. Turan Ergün'ün başkanlığında Uşak Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Okul/kurum yöneticilerimizin ve tüm paydaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda; Mesleki Eğitimin tanıtımına ve geliştirilmesine yönelik yürütülen çalışmalar hakkında değerlendirilmelerde bulunuldu. Yapılacak çalışmalar görüşülerek, kararlar alındı.