UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitim Toplantısı Öğretmen Evinde Yapıldı

Mesleki Eğitim Toplantısı Öğretmen Evinde Yapıldı

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği, Uşak ilinde mesleki eğitimin durumunun görüşüldüğü toplantı, Uşak il Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin’in başkanlığında Uşak Öğretmenevi toplantı salonunda yapılmıştır.

Toplantıya Şube Müdürümüz Ömür Öz, Uşak Marangozlar Esnaf  Odası Başkanı  Ünal Akcura ve yönetim kurulu, Uşak TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Murat Arıtürk Mesleki Eğitim Merkezi yönetici ve öğretmenleri katılmıştır.  Toplantı Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin’in açılış ve katılımcılara teşekkür konuşmasıyla başlamış, okul tanıtım sunumlarıyla devam etmiştir.

Toplantıda öncelikle okul tanıtım sunuları yapılmıştır. Daha sonra Marangozlar Odası Başkanı Ünal Akcura söz alarak, toplantıyı düzenledikleri için Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür etmiş ve sektörün içinde bulunduğu sıkıntıları anlatmıştır. Diğer işletme sahibi katılımcılarda sırayla söz alarak, sektör temsilcileri açısından konuyla ilgili görüşlerini açıklamışlardır. Okul temsilcileri ise konunun eğitim boyutuyla ilgili olan yönlerini dile getirmişler ve İşletmede Meslek Eğitimi sırasında karşılaşılan sorunlara değinmişlerdir. Konularla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuş ve çözüm önerileri getirilmiştir. Bu önerilerden kabul görenlerin ivedilikle uygulanmasına ve herkesin üzerine düşen görevleri yapmasına karar verilmiştir. Toplantı karşılıklı görüşmelerle sona ermiştir.

08-03-201808-03-2018

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.