UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN, EBA'dan çevrim içi olarak öğretmenlerimize hitap etti

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN, EBA'dan çevrim içi olarak öğretmenlerimize hitap etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL, Haftalık Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı'nı gerçekleştirdi. İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız ve Şube Müdürlerimizin katılımlarıyla gerçekleşen toplantıyı müteakip Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Yusuf TEKİN, EBA'dan çevrim içi olarak öğretmenlerimize hitap etti.

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Yusuf TEKİN, EBA'dan çevrim içi olarak gerçekleşen öğretmenlerimize hitabında şu ifadelere yer verdi:

"Geçtiğimiz eğitim öğretim yılını değerlendirme ve yeni eğitim öğretim yılına hazırlık aşaması olan mesleki çalışmalarımıza bugün başlıyoruz. Tüm öğretmen arkadaşlarımıza seminer çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.

Bakanlık olarak bu seminer döneminde yeni müfredatı tanıtmak ve yeni eğitim yaklaşımımız hakkında meslektaşlarımızı bilgilendirmek ana hedeflerimiz arasındadır. Ayrıca öğretmenlerimizin yeni öğretim programlarının felsefi altyapısına hâkim olması maarif anlayışımız için çok değerlidir.

Bu vesileyle mesleki çalışma döneminin sizler için en verimli şekilde geçmesini temenni ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum."

24-06-202424-06-2024

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.