UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz Tarafından Hazırlanan Yönetici Gelişim Programı Sunumu Çevrimiçi Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz Tarafından Hazırlanan Yönetici Gelişim Programı Sunumu Çevrimiçi Yapıldı

Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) toplantısı, TÜPRAG Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Köroğlu'nun yaptığı sunum ve ilgili okul müdürlerinin çevrimiçi katılımıyla yapıldı.

YÖGEP, İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Liselerinde görev yapan yöneticilerimizin eğitim yönetimi alanında kendilerini geliştirip güncellemeleri, Bakanlığımızın ve Genel Müdürlüğümüzün eğitim politikaları, güncel öncelikleri ve yeni uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmaları ve bu çerçevede okul misyonu ve hedeflerini belirlemeleri doğrultusunda yürütülüyor.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından her yıl yöneticilerin eğitimi, gelişimi için planlanan YÖGEP'in ilimizdeki mart ayı toplantısı "Eğitim yönetiminde temel sorun alanları, kurumda etkili ve pozitif bir iletişim süreci oluşturma, problem çözme teknikleri, çatışma, risk ve kriz yönetimi öfke ve stres ile başa çıkma yolları" konularını kapsayan sunumla çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Mahallesi İbrahim Tahtakılıç Caddesi No 45/1 64200 / UŞAK - 0 276 280 64 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.