Ortak Sınavlar Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
![Ortak Sınavlar Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_25135324__dsc4384.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin başkanlığında, Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcıları ve Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve okul müdürlerinin katılımıyla 27-28 Nisan 2016 tarihlerinde yapılacak olan ortak sınavlar hakkında toplantı gerçekleştirildi. Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Can tarafından “Ortak Sınavlar Hakkında Dikkat Edilecek Hususlar”, “2016/8 Ortak Sınav Genelgesi” ve “Ortak Sınav E-Kılavuzu” hakkında bilgilendirme yapıldı. Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin tarafından, ortak sınavların ilimizde sorunsuz gerçekleştirilmesi için genel bir değerlendirme gerçekleştirildi.