UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Rehberlik Hizmetleri İl Danışma Komisyonu Toplantısı
![Rehberlik Hizmetleri İl Danışma Komisyonu Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_06/21173406_photo_2019-06-21_17-32-50.jpg)
Uşak İl Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah KAYA başkanlığında Rehberlik Hizmetleri İl Danışma Komisyonu Sene Sonu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı rehberlik hizmetleri değerlendirildi, yapılan çalışmalar anlatıldı. 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı için öneriler ve hedefler konuşuldu.